Szokujące zdarzenie z udziałem elbląskiego księdza z parafii Św.Wojciecha ks. mgr Roberta MARCHWATA

Udostępnij:
Komentarze
 • Ewa
  25.11.2019 10:12

  Żenujący materiał, szkoda mi tego księdza. Miłość dwóch dorosłych mężczyzn nie jest niczym dziwnym ani strasznym, a celibat mam w nosie. Jeśli chce się pokazać hipokryzję to trzeba by "przyłapać" w takiej sytuacji kościelne szychy, które wpierw plują z ambony na homoseksualistów a potem idą na randkę.

  Odpowiedz
 • Ewa
  25.11.2019 10:21

  Żenujący materiał, szkoda mi tego księdza. Miłość dwóch dorosłych mężczyzn nie jest niczym dziwnym ani strasznym, a celibat mam w nosie. Jeśli chce się pokazać hipokryzję to trzeba by "przyłapać" w takiej sytuacji kościelne szychy, które wpierw plują z ambony na homoseksualistów a potem idą na randkę.

  Odpowiedz
 • Janina
  25.11.2019 10:54

  Proboszcz i tak wszystko zamiecie pod dywan,podobnie jak swoje wyczyny niedopuszczania dzieci do 1 Komunii z braku ziarenek!!!!

  Odpowiedz
 • Daniel
  25.11.2019 11:47

  Pierdolona czarna mafia !

  Odpowiedz
 • Teolog
  25.11.2019 13:09

  zawsze sie zastanawiałem dlaczego jest zaledwie 100 egzorcystów w Polsce skoro jest tak duże zapotrzebowanie - ludzie czekają miesiącami w kolejkach nękani przez złego ducha nie zawsze z swojej winy... Otóż do tej posługi powołani są tylko kapłani, którzy autentycznie wierza i żyją według Bożych zasad. Patrzać z jaka łatwością Pan Zbyszek sam jeden demaskuje kolejnego dewianta w sutannie nasuwa mi sie przerażajacy wniosek ze na 30tys. ksieży w Polsce tylko 100 spełnia te wymagania by egzorcystą zostać. Obym się mylił...

  Odpowiedz
 • Marta
  25.11.2019 14:29

  Przecież on sobie kompletnie z tego nic nie robi. Twierdzi że jedynie ubolewa nad tym. Czyżby nie on pierwszy i ostatni. Wydalą go za granice i tyle bedzie.

  Odpowiedz
 • Kuba
  25.11.2019 17:18

  Obrzydliwe...

  Odpowiedz
 • Paula
  25.11.2019 18:42

  Nie bronię tego księdza, ponieważ wiem ze popełnił karygodny błąd choć jest mi go naprawdę szkoda. Nie winie go za to ze popelnił błąd bo błędy popełniamy wszyscy. Nie rozumiem kościoła! Po co ten cholerny celibat ?! Nie byłoby tego wszystkiego gdyby księża mieli normalne rodziny. Który zdrowy, normalny facet nie ma pociągu seksualnego?! Kto powiedział ze księża nie mogą mieć rodzin i żyć w celibacie?! Przecież Apostołowie, zwierzchnicy Boga którzy głosili wieść o nim również mieli chodziny i dzieci. Chrzcili, ,spowiadali i głosili kazania tak jak księża!!

  Odpowiedz
 • Elblag1
  25.11.2019 19:53

  Ta parafia to jest koszmar , proboszcz jest chamski , opłacając pogrzeb wyciąga cennik jak w sklepie , jak kogoś nie stać to pochowa bliskiego jak śmiecia, już nie mówię o załatwieniu czegoś z nim , głupiego zaświadczenia że można być chrzestnym , nie ma takiej opcji bo tylko księża nie uki wystawiają takie zaświadczenia, właśnie widać jakich ma w parafii ciepłych uczonych , Panie Zbyszku zamieszczam przy okazji dość ciekawy materiał o Proboszczu z przed paru lat co zrobił dziewczynce która miała niepełnosprawnych rodziców ..
  https://www.cda.pl/video/9055178

  Odpowiedz
 • Elblag2
  25.11.2019 19:58

  https://kontakt24.tvn24.pl/proboszcz-sie-obrazil-i-nie-przychodzi-do-kosciola-wiara-dziecka-warta-50-zlotych,1240484,ugc
  Zróbcie wywiad z mieszkańcami to dowiecie się więcej o tej parafii, i Proboszczu

  Odpowiedz
 • Karollo
  27.11.2019 08:37

  Ciekawe czy Pan Stonoga będzie miał wyrzuty sumienia jak się ten biedny człowiek powiesi...
  Jakby chciał rzeczywiście oczyścić kościół to zaniósł by ten film do kurii a na internecie zasłonił mu twarz i zmienił głos - nie Ładnie Panie Stonoga

  Odpowiedz
 • Tomasz
  27.11.2019 14:57

  Znów widzę fałszywą troskę o tzw. dobro kościoła. Był już Smarzowski, Sekielski, teraz jest Stonoga, pewnie przyjdą i następni, żeby naprawiać kościół.
  Poza tym, zupełnie nie wiem czemu ta rozmowa pana Stonogi z księdzem przy stoliku hotelowym przypominała mi dialog SB-ka ze swoją ofiarą.
  Z pewnością Pan Bóg wie lepiej, kto krzyżuje Chrystusa.

  Odpowiedz
 • Tomasz
  27.11.2019 21:03

  Szanowny panie Stonoga.
  Proszę o auto-refleksję: czy moje życie jest już na tyle moralnie doskonałe, że mogę skazywać grzeszników na społeczne potępienie przez takie gorliwe ujawnianie ich występków? Pan Bóg odmierzy każdemu dokładnie taką samą miarą, jaką my odmierzamy bliźnim. Proszę mieć także na uwadze, że pana działanie spowoduje jeszcze większy odpływ młodych ludzi z Kościoła. Jeśli nie chce pan tego, to proszę znaleźć inny sposób jego oczyszczania. Gorzej, jeśli pana prawdziwą intencją jest jego zniszczenie. W takim wypadku pozostaje mi modlitwa o pana opamiętanie.

  Odpowiedz
 • Iga
  28.11.2019 01:13

  Na miejscu tego czlowieka zniszczylabym Pana w sądzie. Wszedzie Pan trąbi, ze nie jest wrogiem kosciola a co to niby mialo byc? Celibat to mit kazdy to wie ale takie prymitywne prowokacje do niczego nie prowadza. Nikogo nie skrzywdzil za to Pan wielu....

  Odpowiedz
Dodaj komentarz