To są gigantyczne pieniądze! To jest największa afera w Polsce! – mówi Zbigniew Stonoga, opisując kradzież przez Jarosława Kaczyńskiego Zbigniewa Ziobro i Witolda Ziobro blisko 500 milionów euro.

 

Biznesmen już od kilku dni w social mediach zapowiadał uruchomienie „bomby” dotyczącej prezesa Kaczyńskiego oraz jego współpracowników z partii. Jak się okazuje, Zbigniew Stonoga twierdzi, że jest w posiadaniu dokumentów, które opisują transakcję na niebagatelną kwotę pół miliarda euro.
Osoba, która przekazała mi dokumenty, załączyła również szereg dodatkowych, które wskazują na osobisty udział w tej sprawie Jarosława Kaczyńskiego – zapowiada Stonoga.
Na filmie, który załączony jest poniżej widać skany tychże dokumentów, które mają opisywać ogromny przekręt finansowy. Padają również bardzo konkretne nazwiska osób, które miały być zaangażowane w malwersacje. Mowa jest m.in. o powiązaniach rodziny ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

Witold Ziobro, brat Zbigniewa Ziobro odpowiedzialny jest za wyprowadzanie pieniędzy, na różne sposoby, zbliżone do zgodnych z prawem i montowanie budżetu PiS – wskazuje Stonoga.

 

Udostępnij:
Dodaj komentarz