Witaj Krzysztof !

 

Nie po drodze mi z Twoją partią ani żadną inną, które obecnie pozostają w opozycji i nie piszę do Ciebie w sprawie przeszłej, obecnej lub przyszłej polityki.
Piszę, bo nie mogę dalej patrzeć jak pisowskie dno obrzuca fałszywymi oskarżeniami Twojego Tatę, Ciebie, a zatem całą Waszą rodzinę.Prezentowane przez pisowców-paranoików stygmatyzowanie całej Waszej rodziny jest nie do przyjęcia.Nie może być tak, że jako Poseł na Sejm R.P , a jednocześnie kandydat na Senatora RP musisz przygryzać zęby żeby znosić obelgi nie rujnując swojego wizerunku podczas kampanii.
Piszę ten post do Twoich oprawców, tych dziwaków z Bogiem na ustach i różańcem w ręku, którzy w imię wyimaginowanych wrogów krzywdzą Was 24h/dobę.

PiS-owcy byliście bandą esbeków zakamuflowanych przy ludziach którzy walczyli o Polskę, teraz w waszych szeregach dwoi się i troi od czerwonych pysków, którzy zamiast flag z PZPR niosą dziś w ręku krzyże i obrazki świętych i wara wam od ludzkiej godności, wara wam od rodzin i świętości domu!!!

Pozdrawiam Cię i życzę sił, bo to co znosisz jest najpewniej strasznym cierpieniem psychicznym.
Trzymam za Ciebie kciuki.

A’propos przepraszam Ciebie i całą Polskę za 2015 rok.Przepraszam Cię Polsko za to, że przyczyniłem się do rozkwitu szaleńców i faszystów.

Udostępnij:
Dodaj komentarz