Kiedy Wy wszyscy będziecie zadowoleni chodzić po naszym obozie koncentracyjnym pod nazwą Polska ja będę siedział w karcerze do którego wsadził mnie poprzez swoją nieuczciwość kierownik Andrzej Duda na którym presję uwięzienia mnie wywarł naczelnik Jarosław Kaczyński. 

Do karceru trafię dlatego, że zamiast jak inni trzymać mordę krótko, płacić podatki, zgadzać się na okradanie społeczeństwa, nie reagować na poniewieranie przyzwoitością i Człowiekiem wykrzyczałem na forum całego obozu to, że eksponowana dla większości wolność w istocie jest zniewoleniem, a jego zakwestionowanie grozi co najmniej karcerem choć w wielu przypadkach mi podobni zapłacili za to życiem i zostali zamordowani przez stróżów „prawa” w tym gównianym polskim obozie.

Jeżeli ktoś z Was uzna, że zwariowałem porównując Polskę do obozu koncentracyjnego to ja uznam go za ślepego szaleńca, który nie dostrzega, że jest zwykłym wołem do pracy bez prawa prawdziwego głosu na rzecz siebie i swojej rodziny.

Płacisz wszelakie daniny na rzecz utrzymania naszego obozu i wedle jego regulaminu nabywasz też prawa-no więc zobacz jak to wygląda.

Spróbuj pójść do lekarza-nie tam z chorobą onkologiczną- pójdź zwyczajnie z okiem, zębem czy zatokami.

Zobacz co dzieje się na izbach przyjęć obozowych szpitali.

Pójdź do administracji obozu np. z wnioskiem o zgodę na budowę czy koncesję na handel paliwem lub tytoniem.

Przecież obraz tego o czym zdawkowo pisze jest dla Was wszystkich jasny i znany.

 

Obozowe dzieci są wyniszczane przez administrację. Każdy z Was widział młodego pieska czy kotka, który bawi się czymkolwiek przyprawiając widzów o uśmiech.

Podobnie jest z młodym obozowym dzieckiem, które nie zawsze wie, że jego zabawa dla dorosłych może stanowić problem a i samemu dziecku problemów narobić.

Nasze obozowe dzieci są przez stróżów „prawa” bardzo często karcone i zdarzało się już, że bez tzw. sądów skazywane na śmierć tylko dlatego, że są młode, niedoświadczone a czasami zwyczajnie głupiutkie, bo jak już pisałem to jeszcze dzieci.

Z naszych dzieci produkuje się przestępców nieprzestrzegających obozowego regulaminu.

Wspomniana produkcja jest niezbędna dla chleba, którego potrzebują reprezentanci systemu prawnego, policjanci, prokuratorzy, sędziowie i na końcu więziennicy.

Dziecko wychodzi z karceru obite psychicznie i nie rzadko fizycznie. Jest już nauczone pogardy dla drugiego człowieka.

Pogardy która instynktownie z niego wychodzi jako sposób na przetrwanie nieludzkiego czasu w nieludzkim miejscu na skutek nieludzkich decyzji.

W naszym obozie koncentracyjnym Polska podobny los mają i seniorzy, których jedynym prawem i obowiązkiem z którego się nie wywiązują jest śmierć, bo na leczenie i opiekę nad nimi nie ma pieniędzy.

Stary jest dobry bo kulturalny i jednocześnie bezsilny na przeciwstawienie się obozowej administracji.

 

Średniolatkowie częściowo z obozu uciekli przez dziurę jaką stworzyła im Unia Europejska Ci zaś co zostali otrzymali pracę w obozowych przedsiębiorstwach, a by trzymać ich na smyczy administracja KL Polska zafundowała im kredyty we frankach szwajcarskich czyniąc tysiące rodzin niewolnikami na całe życie.

Najokrutniejsze w tym wszystkim o czym piszę jest to, że większość moich obozowych braci myśli że są wolnymi ludźmi od których coś zależy lub którym się coś należy. Nic podobnego jesteście obozowymi więźniami, którymi zarządzali wcześniej komuniści, a od 1989 roku zarządzają różne grupy reprezentujące obozową administrację podlegającą wpływom obcych.

Nasz obóz miał szczęście jak nigdy dotąd zobaczyć własną administrację od środka, zobaczyć że jesteśmy traktowani jak bydło.

Zobaczcie jakie mieliście szczęście obejrzeć to wszystko za friko, bo przecież rachunek muszę sam opłacić.

Karceru się nie boję, bo choć skazano mnie na roku pobytu w nim to okaże się, że wyjdę po 5-ciu do 8 latach.

Boję się jednak zamordowania w tym karcerze bo to jedyne nasuwające się z ich punktu widzenia wyjście z otwartej wojny jaką prowadzę z obozową administracją.

Pamiętajcie, że każdy kto odważy się sprzeciwić obozowej administracji trafia do więzienia, śmieją się z niego, kryminalizują, ośmieszają i coraz częściej zabijają.

 

 

Zbigniew Stonoga

Więzień od 1974 roku

Obóz Koncentracyjny Polska

Udostępnij:
Komentarze
 • Bogdan
  02.05.2017 00:55

  Oby los nam oszczędził takiego losu.Ale jest w tym sporo prawdy, liczę że jednak ludzie nie są tak głupi i pazerni że damy się omanić własnymi pieniędzmi z naszych podatków. Polsko opamiętaj się.Tylko razem przejść możne przez trudy, inaczej " Polak przypowieść nowoą sobie znów kupi , był jest ędzie głu.i ?"

  Odpowiedz
 • B
  02.05.2017 02:41

  bo żydzi tym obozem rządzą więc goje to bydło które ma jedynie przetrwać i dać energię. Kiedyś chciałem chronić ludzi przed tym ale te tępe kurwy są tak ślepe, że oni nawet nie chcą tego słuchać a co dopiero oczy otwierać. Szkoda Zbynia bo to dobry chłop, ale tępego społeczeństwa mi już nie szkoda, mądrzejsi wyjechali, ich też szkoda...

  Odpowiedz
 • Rafał
  02.05.2017 03:27

  Panie Zbigniewie Pan sobie sam taki swiat kreujesz zly... Warto zaczac wybaczac. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • ewa
  02.05.2017 04:11

  Od 30 lat powtarzalam ,ze Polska to wielki oboz koncentracyjny,gdzie gnebi sie kazdego madrzejszego Polaka.i rzuca mu sie klody pod nogi przy kazdej okazji.Co jeszcze musi sie stac by Polacy przejrzeli na oczy ze sa niszczeni ,handel organami,handel dziecmi do burdeli ,afer to juz nie mozna zliczyc,po wejsciu do tez zgnilej unii mialo byc lepiej a jak jest kazdy widzi, eksmisje ludzi starszych na bruk,i mozna by tak wyliczac w nieskonczonosc.Kiedys zapukaja do waszych drzwi,ale znikad pomocy.

  Odpowiedz
 • Robert
  02.05.2017 05:10

  Zgadzam się co do jednego słowa ze stonogą i z pełną świadomością mógłbym być sojusznikiem stonogi by walczyć z tym chorym obozowym polskim systemem

  Odpowiedz
 • Natan
  02.05.2017 06:52

  Szanowna Pani Ewo... pozwolę sobie zacytować Norwida... "Polacy, naród wielki lecz społeczeństwo żadne"... i niestety stwierdzić, że najwyraźniej brakuje nam (przepraszam za wulgarność) wydymania na dwa baty czego już mieliśmy okazję boleśnie doświadczyć kilkadziesiąt lat temu!

  Odpowiedz
 • ewa
  02.05.2017 08:09

  co wybaczać? że nie może spokojnie wyjść np. na "majówkę", że nie może żyć jak normalny człowiek, że go oszukali ? Trudno szubrawcom wybaczyć,

  Odpowiedz
 • Thomas
  02.05.2017 08:39

  Banda totalnie zdemoralizowanych polityków kradnących grabiących od lat kreuje gorsze świat i ludzi którzy są zmuszeni do przetrwania. Politycy sami robią wszystko biorą łapówki A kto to wykaże zostanie stracony jak Lepper. Społeczeństwo natomiast jest tak wypłoszone A zarazem znieczulone Że nie da rady już w dzisiejszych czasach sforsować tych politycznych przestępstw. Druga połowa natomiast ma tak przeprany mózg przez Rydzyka Że nawet Maybach mu się należy A moherowe berety bronią tego. Popieprzyło im się w głowach. Miler z Kwachem I z Kulczykiem robią sobie prywatną rafinerie z Polski i co Kulczyk do dziury a reszta tańczy. Najbogatszy Polak Hahahaha. Pierdolona parodia Polska. Sprzedaliście się frajerzy z wiejskiej za drobne. Ostatki kulturowe nazywacie drugim sortem. Na szafot z wami !!!
  Jestem polskim emigrantem !!! Jestem emigrantem ekonomicznym !!! I to wasza wina !!! Polska została stracona !!! Zaprzepaściliscie wszystko co Wałęsa wywalczył !!! A teraz śmiejcie sobie sami w mordę bo wasze dzieci będą w tym gnoju tak samo żyły Kaczyński Miller Kwaśniewski Duda a na końcu sprzedawczyk i największa Arcy kurwa Tusk.
  Cukrownie jako największy producent cukru w europie Polska żeście zamknęli. Cukier z Wielkiej Brytanii sprowadzacie. Stocznia jako jedyną konkurencję dla niemieckich Bremen sprzedaliście ITD ITD ITD będziecie mieli na to zasłużyliście. Szkoda gadać. Na szafot z wami !!!

  Odpowiedz
 • Jarosław Kaczyński
  02.05.2017 10:03

  Już ci niosą suknię z welonem

  Odpowiedz
 • Calm7
  02.05.2017 11:16

  --:/

  Odpowiedz
 • Calm7
  02.05.2017 11:22

  Smaruj kule szmalcem panie Stonoga, będzie mniej bolało jak trafisz do pudła.

  Odpowiedz
 • Calm7
  02.05.2017 11:29

  Smaruj kukle szmalcem panie Stonoga, będzie mniej bolało jak trafisz do pudła.

  Odpowiedz
 • Rafał
  02.05.2017 11:37

  Panie Zbigniewie Pan sobie sam taki swiat kreujesz zly... Warto zaczac wybaczac. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Elżbieta
  02.05.2017 12:07

  Panie Stonoga, muszę Pana rozczarować. Nie odkrył Pan niczego nowego mówiąc o Polskim niewolnictwie. Tylko, nie wiem czemu, czytając pański rtykuł przed oczami widzę Tuska. To chyba przez te kredyty we Frankach, a może system skreślajacy emerytów? Wadliwie funkcjonowanie szpitali zapewne także ma w tym swój udział, jak wiele innych rzeczy. Cóż, ktoś na to wszystko przecież pozwolił, zgadza się, ale nie mógł być to Pan Duda. Niestety, ale wówczas Pan prezydent nie obejmował tak ważnego stanowiska. Jest Pan więc śmieszny i niepoważny tak samo jak wolna Unia Europejska, narzucająca wspólnocie problem z uchodźcami.
  Przypomnę Panu, że to właśnie dlatego iż coraz bardziej wiązano nam ręce, pomachalismy na pożegnanie PO. Panie Zbigniewie, wolność to pojęcie względne, normalną rzeczą są daniny. Wszyscy jesteśmy niewolnikami własnych potrzeb, dlatego nie można pozwolić na szerzącą się znieczulicę a za rządu Tuska sięgnęła ona zenitu. Wszystko ma swoją granicę Panie Zbigniewie, ale nie wszystko da się kupić.

  Odpowiedz
 • m.
  02.05.2017 15:56

  Analiza polskich pedo-psychopatów w kościele katolickim
  lovewillwinblog.wordpress.com

  Odpowiedz
 • Marceli
  02.05.2017 16:51

  Zgadzam sie!!! Zapierd...m od switu do nocy I nic z tego nie mam, poza tym ze buty wiaze na stojaka! Z kazdym rokiem ta pseudoelita baranow okrada mnie bardziej I bardziej!! Poprosmy czerwonych braci zza wschodniej granicy, wsadzmy ich do Tupolewow ktorych im nie brak, za pilotow niech beda Japonczycy, sa dobrzy w ten kwestii( kamikadze) ) I niechaj leca do Smolenska- wtedy juz po wszystkim wybudujemy skromny pomnik, na miare zaslug Tych co zrobili, tym DLA ktorych SLUZYLI!!!

  Odpowiedz
 • Goj
  02.05.2017 23:01

  Zbysiu Gojem nie jest..;)

  Odpowiedz
Dodaj komentarz