Jakże miło popatrzeć na osaczonego Zbigniewa Stonogę-prawda?

Zanim jednak przygasnę na czas jakiś (bo uwięzienie mnie jest kwestią kilkudziesięciu godzin) warto wnieść w pole widzenia świadomych Polaków i ogromnej części cebulandii uzurpującej sobie prawo do nazywania się Polakami kilka istotnych faktów co by mózgi przećwiczyć i nie pozwolić na zaszczekanie mnie podczas nieuchronnej nieobecności.

 

Chyba dla każdego człowieka mającego minimum świadomości o wyglądzie i funkcjonowaniu polityki jasnym jest, że ujawnienie akt afery podsłuchowej przysporzyło głosów na rzecz Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych 2015 roku.

Nikt chyba nie zaprzeczy, że ujawnienie tych akt ostatecznie pomniejszyło poparcie dla Platformy Obywatelskiej.

 

Uważałem, że bezpieczniejszym dla Polski będzie przerwanie monopolu rządowego PO-PSL i zmiksowanie PiS-u z nową siłą polityczną na którą niewątpliwie w parlamencie było miejsce.

Zakładałem, że będzie to mix partii KORWIN, SPP oraz Kukiz15.

Rzeczywistość jednak pokazała, że do parlamentu dostał się tylko Kukiz15.

Jestem przekonany, że gdyby nie działalność Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz kilku skorumpowanych sędziów zasiadających w OKW moje ugrupowanie znalazłoby się w Sejmie R.P

 

Moje przedsięwzięcie polityczne storpedował sam Andrzej Duda odmawiając umówionego ułaskawienia (ale to miało znaczenie tylko dla mnie samego, bo ułaskawiony poprzez zatarcie skazań mógłbym osobiście startować w wyborach) jednakże podstawową rolę w zniszczeniu szans KWW Zbigniewa Stonogi mieli sędziowie OKW którzy najpierw zarejestrowali okręgi, a następnie w sposób bezprawny i nie mający precedensu w wolnej Polsce wyrejestrowali.

(nie istnieje prawo określające możliwość wyrejestrowania zarejestrowanego okręgu)

Powyższe działania przeprowadzone wespół z ABW wyeliminowały KWW Zbigniewa Stonogi z ogólnopolskiej listy wyborczej.

 

Dałem Polsce Wolność od PO-PSL czyli od pogardy dla zwykłego człowieka, od pogardy dla ofiar katastrofy smoleńskiej, od pogardy dla Ś.P. Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ale czyniąc to przez myśl mi nie przeszło, że Jarosław Kaczyński z Andrzejem Dudą w ciągu kilku miesięcy zdemontują zalążki demokracji i podetrą sobie tyłki Konstytucją R.P

Nie sądziłem też, że Polska zostanie załadowania na wagonik, który prawdziwi wariaci rozpędzą do zawrotnej prędkości by oczekiwać na jego uderzenie w betonową ścianę roztropnego świata.

 

Nie sądziłem, że drugi raz w życiu profilaktycznie dla obniżenia mojej wiarygodności i skutków ewentualnego ujawnienia kulis istotnych zdarzeń w polskiej polityce w latach 2014-2015 ktoś zechce mnie osaczyć, oskarżyć i wtrącić do więzienia nie wdając się już nawet w kwestię mej winy czy niewinności.

 

Służby specjalne parszywej administracji Polski zadbały o mnie tak na polecenie ówczesnego rządu Ewy Kopacz (odmowa wypłaty nadpłaconego podatku VAT w kwotach wielomilionowych, zmiana wyroku uniewinniającego w sprawie lexusa z 2011 roku na uznający moją winę w roku 2015, zniszczenie mojej gazety i alkoholi poprzez wpływ na BIEDRONKĘ, LIDLA, EMPIK, KOLPORTER i RUCH S.A , zarzuty znieważeń itp. w wielu sprawach, których przedmiotem była obrona ludzi najsłabszych czy zarzuty w aferze podsłuchowej jak również zarzuty w ujawnieniu skandalu korupcyjnego w katowickim sądzie mimo iż to ja sam byłem autorem zainicjowania śledztwa w tej sprawie a moje przestępstwo polegało na tym, iż pozostawiony u mnie dyktafon z nagraniami polityków nie został przekazany policji w piątek tylko trzy dni później w poniedziałek-bo taki mam proszę Państwa zarzut utrudniania zorganizowanego przeze mnie śledztwa ) jak i rządu Beaty Szydło, którą uratowałem od wyniszczającego wpływy Radosława Sikorskiego który z byłym szefem ABW Krzysztofem Bondarykiem uzgadniał w restauracji sposób zaatakowania dziecka Beaty Szydło ( zarzuty znieważenia Dudy, Narodu Polskiego, Kaczyńskiego, znieważeń różnych dupków z administracji państwowej itd) Nawet dokładnie nie wiem ile mam tych spraw ale około czterdziestu.

 

Za Waszą wolność, za wolność zwykłych ludzi, za udowodnienie Wam, że warto walczyć o siebie i za Polskę zapłacę dużą cenę. Szacuję, że będzie to jakieś 10 lat więzienia.

Moje problemy rozpoczną się dopiero po pozbawieniu mnie wolności za sprawę Lexusa za którą mam trafię do więzienia na rok.

 

Musicie jednak wiedzieć, że jeżeli ktokolwiek z Was, z mego powodu odstąpił od popełnienia samobójstwa, z niemocy, z braku wiary w siebie, z beznadziei, to warto było to wszystko poświęcić, bo warto jest żyć dla drugiego człowieka.

Nie wiem jak Wy ale ja nie potrafiłbym powiedzieć, że czuję się spełniony gdybym nie widział łez wzruszenia, wdzięczności i radości.

 

Jestem spełniony dzięki Wam wszystkim, którzy byliście ze mną na dobre i na złe.

 

No to do zaś, do miłego!

 

Zbigniew Stonoga

 

Udostępnij:
Komentarze
 • Łukasz
  26.04.2017 19:23

  trzymaj się Zbyszku! jesteśmy z Tobą! wiem,że Ty o tym decydujesz ale skoro już nie wyjdziesz żywy z więzienia to może lepiej teraz wyrzucić wszystko co masz w media i internet? niech ludzie wiedzą jeśli masz jeszcze coś grubego. Wiem wiem mówiłeś sto razy, że już tyle opublikowałeś i nic się nie zmieniło ale może warto..

  Odpowiedz
 • Anna
  26.04.2017 21:27

  Panie Zbigniewie - pisałam niegdyś o kartach rezerwowych wyborczych (bo załapałam się do wyborów, ale byłam dociekliwa). Mówiłam , że dot. to punktu 41 i 43 czyli tzw. kart z rezerwy - tylko po co? Jeśli Pan udzieli mi miarodajnej odpowiedzi , to będę w pełni zaspokojoną Polką. Już nigdy więcej nie załapałam się na te 150,-zł (wówczas - wybory samorządowe- cała doba), ale panowie z PKW mają dziesiątki tysięcy systematycznie co miesiąc od lat, co dla mnie jest absurdalne. Nikt z tych dziewięciu osób komisji nie czytał wytycznych (uważam, że to bez sensu, a powinni) z wyjątkiem przewodniczącej i z-cy, którzy te przepisy znają od lat , ponieważ występują stale na liście tego samego okręgu (przynajmniej przewodnicząca - to w swoim regionie sprawdzałam, ona nie siedzi zwykle przy stoliku, dlatego nie widać tej rażącej charakterystyki tzw. wyborów). Książka p.t. "MSZ polskie czy antypolskie" K. Barlińskiego doskonale to ubarwia, ponieważ z ust Geremka (Śtp) płyną słowa: "możecie sobie wybierać kogo chcecie, a my i tak ustawimy swoich. To bardzo wymowne, czyż nie?? A przecież Geremek zniszczył naszą dyplomację za pośrednictwem Sikorskiego oraz przy pomocy doradztwa Michnika i Urbana, którego dziwnym trafem uważałam za istotę intelektualną (naprawdę inteligentną). Jednak miał na tyle bezczelności i związku z korzeniami żydowskimi, że robił takie rzeczy przeciwko Polakom.!! Zresztą on się nie kryje, ponieważ nagrywa na you tube swoje dyrdymały odnośnie chluby żydów dot. ukrzyżowania Jezusa i mówi to bez żenady w katolickim kraju - czy to Pana nie dziwi.???

  Odpowiedz
 • Bartek
  27.04.2017 15:39

  Oskarż ABW nie sądzę że co piszesz to wszystko prawda jesteś narzędziem policji, rowno ich bronisz co słabo atakujesz .

  Odpowiedz
 • Szymon Strojecki
  30.04.2017 11:50

  Panie Zbigniewie jestem z Panem!!!

  Odpowiedz
 • Boguś
  05.05.2017 20:11

  Panie Zbigniewie dla mnie to pan jest równy gość i podziwiam Pana życzę również wszystkiego co najlepsze

  Odpowiedz
Dodaj komentarz