Jak to możliwe, że "polski prezydent" wywozi najważniejsze polskie odznaczenie do Izraela by na kolanach wręczyć je panu, który kilkanaście lat temu z półpiętra warszawskiego hotelu krzyczał Panie Papieżu a jak….
 
Ile musi na Was moich rodaków spaść deszczu prawdy byście zrozumieli, że pan duda jest przedstawicielem interesów i narodu wyznawców religii jego żony?
 
Ile i czego trzeba Wam jeszcze pokazać i wbić w te puste głowy byście zrozumieli, że PiS wykończy Polskę na arenie międzynarodowej i pozostawi ją w totalnej rozsypce gospodarczej by jako opozycja w przyszłym parlamencie ponownie psioczyć i obrzydzać Wam rząd, który nastanie po PiS-ie?
 
Ile trzeba jeszcze zaryzykować byście zaczęli chodzić Wszyscy do wyborów, by uniemożliwić ustawianie wyników zależną budżetówką i służbami mundurowymi?
 
 
Ile dacie się jeszcze wodzić za nos PiS-owsko Kościelnej propagandzie prowadzącej nasz kraj w nieuniknioną przepaść?
 
Jak długo jeszcze komuna będzie wygrywała poprzez wybiórcze zarzuty w służbie dzielenia Narodu Polskiego?
 
Dlaczego nienawidzicie np Lecha Wałęsy, a jednocześnie akceptujecie przedstawicieli PiS, którzy byli członkami PZPR i wyniszczali żyjące do dziś osoby.
 
Styczeń 2017
 
Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Izraelu odznaczy Orderem Orła Białego Szewacha Weissa - poinformował w czwartek prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Jak dodał, uroczystość odbędzie się w Jerozolimie. Minister Szczerski podkreślił, że Order Orła Białego "dla człowieka, który jest pewnym symbolem politycznych, ale też międzyludzkich relacji polsko-żydowskich", to będzie bardzo ważny fakt. Prezydent w Szwecji. Odznaczył przedstawicieli Polonii Prezydent Andrzej... czytaj dalej » Wspólna historia Jak dodał, Szewach Weiss jest chyba jednym z najbardziej czytelnych, pobudzającym pozytywne emocje przykładów polsko-izraelskiej wspólnej historii. Historii - jak podkreślił - "dramatycznej, ale także po tym dramatycznym okresie przybierającym formy otwartego, szczerego i pełnego wzajemnego szacunku dialogu, a także współpracy i poszukiwania tego co łączy". Prezydent złoży wizytę w Izraelu i Palestynie w dniach 16-19 stycznia. Szewach Weiss to izraelski polityk, profesor nauk politycznych, był posłem w Knesecie, a także jego przewodniczącym. Jest przewodniczącym Rady Instytutu Pamięci Yad Vashem. W latach 2000-2003 był ambasadorem Izraela w Polsce. Urodził się w 1935 r. w Borysławiu, położonym wówczas na terenie Rzeczypospolitej, obecnie na Ukrainie. Po II wojnie światowej wyjechał z rodziną do Izraela. Jest autorem wielu książek obejmujących tematy polityczne, socjologiczne, sprawy dotyczące II wojny światowej oraz tematykę dla dzieci i młodzieży. Kożuchowska i Włodarczyk z odznaczeniami od prezydenta Prezydent Andrzej... czytaj dalej » Wielokrotnie nagradzany Za działalność społeczno-polityczną był wielokrotnie nagradzany, otrzymał m.in. Nagrodę Tolerancji, nagrodę ministra kultury za zasługi dla kultury polskiej. W 2004 r. prezydent Aleksander Kwaśniewski uhonorował go Krzyżem Wielkim Orderu Zasługi RP "w uznaniu wybitnych zasług w tworzeniu płaszczyzny porozumienia między narodem polskim i żydowskim, za umacnianie stosunków polsko-izraelskich". Pięć lat później, za działalność wzmacniającą pozycję Polski na arenie międzynarodowej otrzymał od ministra spraw zagranicznych Odznakę Honorową "Bene Merito". Jest doktorem honoris causa m.in. Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Wrocławskiego.
Udostępnij:
Komentarze
 • Michal
  07.04.2017 04:53

  Pieniądz rządzi światem, taka prawda. A każdy kolejny prezydencik wykańcza naszą ojczyzne:) niedługo do Syrii Będą na wczasy latali

  Odpowiedz
 • Black
  07.04.2017 04:59

  Przeglądając pana fb natrafiłem na film gdzie Duda prosto w ryj zapytany o pana ... a co ja opisuje pan sam to dodawał. Nie wiem jak można być takim ignorantem i jeszcze ten playboyowy uśmieszek po pytaniu. Po tym filmie już jestem pewny że coś musi być na faktach.

  Odpowiedz
 • bart
  07.04.2017 04:59

  Zbychu na jakich kolanach? byles tam? widziales? masz jakies dowody? to co pierdolisz glupoty

  Odpowiedz
 • bart
  07.04.2017 05:00

  Zbychu na jakich kolanach? byles tam? widziales? masz jakies dowody? to co pierdolisz glupoty

  Odpowiedz
 • Anna
  26.04.2017 23:10

  Uczepiłeś się kolan.? A chodzi ogólnie o znaczenie tego co Duda miał do przekazania. Jeśli chodzi o Szewacha Weissa to przecież był bez przerwy w Polsce , występował na różnych spotkaniach, a kiedy chodzi o wręczenie nagrody to oczywiście dopiął swego i Duda musiał wręczyć w ich kraju. Dodam ich kraju ojczystym i niech już więcej nie mieszają w polityce pozostałych państw. Niech zostaną na stałe w Izraelu i pozostawią inne państwa w spokoju, a szczególnie Polskę.!

  Odpowiedz
Dodaj komentarz