Na wózkach inwalidzkich, na protezach nóg, po przeszczepie serca lub usunięciu guza i po wyjęciu ze śmietnika i przywróceniu do żywych idą parami Ludzie obdarowani przeze mnie ze środków własnych, a od 2015 roku obdarowani przez fundację idą tłumnie do komisariatów i komend policji w całej Polsce.
Idą ci biedni ludzie, których nikt nigdy wcześniej nie wzywał i nie pytał o potrzebną pomoc zeznawać i odpowiadać na 8 pytań radomskiego biura przestępczości gospodarczej.
1.Jak nawiązał Pan/i kontakt ze Zbigniewem Stonogą
2.W jaki sposób nastąpiło spotkanie
3.Czy Stonoga pomógł
4.Jaką pomoc Pan/i otrzymała
5.Czy środki zostały przelane na konto a jeśli tak to prosze okazać dowód ich wpływu.
6.Czy może Stonoga coś obiecał i z czegoś się nie wywiązał
7.Czy czuję się Pan/i wykorzystana lub oszukana
8.Co Pan/i myśli o Stonodze i jego fundacji.
 
Dzwonią do mnie Ci biedni ludzie bez rąk, nóg, sparaliżowani, biedni, chorzy z glejakami mózgów, z SM, z SLA dzwonią w przerwie chemii lub tuż po przeszczepach serc czy nerek dzwonią i pytają dlaczego Panie Zbyszku oni tak Pana prześladują dlaczego ktoś pyta mnie o Pana.
 
Posłuchaj Ziobro ty chory na zemstę skurwysynu!!!
 
Ty Ziobro twoja prokuratorska grupa chujopląsów, układne psy i sądowe kurwy możecie mi co najwyżej publicznie pęto opierdolić i uroczyście pocałować mnie w moją tłustą dupę.
 
Wcześniej czy później cała Polska-skurwysynu- zobaczy co ja Wam przygotowuję.Wy będziecie-pisowskie prostytuty- przeklinać dzień w którym żeście mnie oszukali razem z dudą i kwiatkowskim.
 
Czekam kutasie na ten dzień i jest to jedyny w tej chwili cel mego życia.
 
Wszystkim stalinowskim oprawcom z PiS-u życzę wszystkiego najgorszego obyście kurwy z chorą psychą pozdychały w męczarniach.
 
Chuj wam w pyski.
 
Wasza
 
Stonoga
Udostępnij:
Komentarze
 • paw
  04.04.2017 21:56

  ziobro to zero moralne, mam nadzieje że skończy w pierdlu za zamach na demokracje i niszczenie życiorysow. za to powinin nie wyjść z wiezienie do konca zycia

  Odpowiedz
 • Brawo
  05.04.2017 01:49

  Ziobro i wszystko jasne

  Odpowiedz
 • jaro
  07.04.2017 00:08

  POPIERAM - naród was pamięta i zapamięta - też się o to postaram.

  Odpowiedz
 • Anna
  26.04.2017 23:42

  A kto zniszczył życie milionom Polaków zakładając sąd elektroniczny w Lublinie (w sposób nieprzemyślany) i kto też utopił laptopa w wannie , kąpiąc się z ukochanym laptopem (będąc bądż co bądż min. sprawiedliwości).??? Czy ktokolwiek i z jakiejkolwiek opcji rządzącej, kiedykolwiek poniósł jakąkolwiek konsekwencje, nie mówiąc już o finansowej.!!

  Odpowiedz
Dodaj komentarz