Prezentuję Państwu tajny raport z kontroli wewnętrznej PKP S.A 

Panie Zbyszku oni przyszli do mego gabinetu podczas mojej nieobecności i przekopywali każdą szufladę, każdy skrawek papieru, komputery a wszystko tylko dlatego, że odkryłem wierzchołek gigantycznej afery którą nadzoruje Błaszczak, a wykonuje minister Adamczyk, którego byłem doradcą- mówi Leszek Kraskowski były doradca Ministra Infrastruktury i Budownictwa Andrzeja Adamczyka. Przestał nim być, gdy odkrył, że szef resortu w tajemniczych okolicznościach uzyskał tytuł magistra, a na domiar złego... ochronę i zabezpieczenie antyterrorystyczne dworców PKP przed Światowymi Dniami Młodzieży powierzył firmie krzak, powiązanej ze służbami specjalnymi i PiS

Ewa Kaczmarczyk, była wieloletnia księgowa PiS jako prezes i współudziałowiec Sensus Group podpisywała aferalny kontrakt za 1,9 mln zł z PKP na zabezpieczenie antyterrorystyczne dworców. Sensus Group wtedy nie dość, że nie miała siedziby, to nawet formalnie nie istniała, bo nie były dokończone wszystkie procedury w sądzie. 
Ale pani Ewa nie pracuje sama. Prowadzi biuro rachunkowe razem z córką Anną. Anna, podobnie jak jej matka, również od wielu lat pracuje w Sejmie dla PiS. Jest wieloletnią narzeczoną Jana Dziedziczaka, wiceministra spraw zagranicznych. Ale to nie koniec. Anna jest sejmową asystentką Mariusza Błaszczaka, ministra spraw wewnętrznych.
Sensus Group to firma stworzona przez niejakiego Wolnego, który prowadził kiedyś inną firmę z PiS-owskimi szefami BOR i Agencji Wywiadu. A więc Sensus Group to firma krzak założona przez ludzi służb specjalnych. Pytanie za sto punktów: który minister nadzoruje BOR? Błaszczak. 
Mamy raport z audytu wewnętrznego w PKP z 30 czerwca 2016 r., w którym jest napisane, ze za sprzęt kupowany za pośrednictwem Sensus Group PKP przepłaca czterokrotnie.
Autor tego raportu został zwolniony z pracy.
Umowy Sensus Group - PKP niestety nie mamy, jest w prokuraturze.
Ewa Kaczmarczyk była wówczas prezesem Sensus Group, i podpisała umowę którą zresztą od wielu miesięcy ma RadioZet
W prokuraturze jest również arcyciekawe doniesienie ministra Adamczyka do CBA z 5 lipca 2016 r., które jest donosem na członka zarządu PKP Jarosława Kołodziejczyka, którego Adamczyk oskarża o… blokowanie realizacji umowy PKPO z Sensus Group.
Ostatni przelew na kwotę 500.000 zł z PKP do sensus Group nosi datę 27 lutego 2017 r.!!!! Mimo akcji CBA i prokuratorskiego śledztwa!

Minister Adamczyk, który w sprawie Sensus Group jest bardzo konsekwentny: cały czas kłamie.
1. Kłamał, że wypłacono tylko 30 procent kontraktu. Wypłacono prawie całą kwotę - 1,9 mln zł (bez 30 tys. zł).
2. Kłamał, ze wydał prezesowi PKP zakaz przelewania pieniędzy dla Sensus Group. Takiego zakazu nie było, o czym minister przypomniał sobie dopiero w prokuraturze uprzedzony o odpowiedzialności karnej za fałszywe zeznania.
3. Kłamał, że 5 lipca 2016 r. złożył w sprawie afery Sensus Group zawiadomienie do CBA. Z tą datą jest zawiadomienie, ale "obciążające" ówczesnego członka zarządu PKP Jarosława Kołodziejczyka, że nie chce współpracy PKP z… Sensus Group, bo chce wprowadzić do PKP jakąś "swoją" firmę ochroniarską. Czyli zawiadomienie jest, ale dokładnie na odwrót!
Pytanie retoryczne: dlaczego absolwent technikum budowlanego w Krzeszowicach z lipnym tytułem magistra Społecznej Akademii Nauk w Olkuszu jest ministrem infrastruktury w średniej wielkości kraju w Europie?

Najciekawsze jest jednak to, że gdy ktokolwiek cokolwiek opublikuje w sprawie Sensus Group to rozpoczynają się trwające po 7-14 minut połączenia kilku numerów telefonów 
Minister Błaszczak- Minister Adamczyk- Ewa Kaczmarczyk, która obecnie pracuje w Narodowym Banku Polskim!

Gdy TVN chciała wyemitować program na ten temat to PiSiory tak długo naciskali na amerykanów, że faktycznie materiał nie ujrzał światła dziennego.
TVN posiada umowę z podpisem Kaczmarczyk, która podpisu w imieniu nieistniejącej spółki złożyć nie mogła.

 

Udostępnij:
Dodaj komentarz