Zdradzili go o świecie, zabili nieco później, a dziś przedstawiciele zabójców wzbogacają się na tej śmierci...

Ze Świętej Pamięci Andrzejem Lepperem spędziłem wspólnie wiele lat.Na początku Jego kariery parlamentarnej przez dwa pierwsze lata przebywałem z nim szesnaście godzin na dobę.
To był dobry człowiek choć jak sam mówił, później wymknęło się coś spod kontroli.
Dziś gdy patrzę jak po jego trupie robi kasę wojciech sumliński na książkach sprzedawanych w salkach katechetycznych czy kościołach to zalewa mnie krew.Dlaczego?
wojciech sumliński jest osobą wybitnie zakłamaną idącą po trupach do celu nawet w jego własnym środowisku autentyczni i najbliżsi przyjaciele mówią że i ich oszukał w czasach w których był niby prześladowany.Niby dlatego, że Sumliński to agent postkomunistów, którzy, który całe lata robił i robi z nimi interesy.Jego kłopoty zaczęły się nawarstwiać gdy biegał po mieście usiłując sprzedać raport macierewicza i odmówił podziałkowania się przychodami z agentami Wojskowych Służb Informacyjnych, którzy raport mu udostępnili.
Kiedy miał naprawdę krucho z pieniędzmi zwrócił się do wspomnianych przyjaciół o pomoc finansową, a jeden z nich zmienił nawet datę swego wesela by pomóc przyjacielowi.
Kilka miesięcy później kiedy rozpoczął się proces sumlińskiego cała rzesza przyjaciół poszła wesprzeć przyjaciela przed sądem jakże jednak byli zdumieni gdy z ust swego przyjaciela usłyszeli, że zarabia on 27.000 zł miesięcznie.Cześć z przyjaciół natychmiast wyszła z sali rozpraw inni już nigdy później do niego nie zadzwonili i nie spotkali się z nim, a sumliński nie patrząc na nich dalej handlował z WSI i robił pieniądze na pomówieniach podpartych półprawdami.Motłoch zaś siedział w kościołach i kupował książki resortowego dzieciaka.

Mordercy i współmordercy Andrzeja Leppera mają się dobrze. Jarosław Kaczyński utorował im drogę do pozbawienia życia wicepremiera poprzez zafundowanie mu kolejnych wyprodukowanych afer, które po latach okazały się być tanią prowokacją mariusza kamińskiego (były szef CBA-obecnie koordynator służb) ułaskawionego przez dudę.Zdumieniem musi napawać każdego ze świadomych ludzi fakt detonacji ładunków wybuchowych podłożonych pod życie Andrzeja Leppera w znienawidzonej przez PiS (przeze mnie też) Gazecie Wyborczej.

Pewnie nikt z Was nie ma zielonego pojęcia, że na kilka godzin przed unicestwieniem Andrzeja Leppera jego oprawca zaprosił ofiarę na ostatnią wieczerzę.To nie żarty hitlerostalin Kaczyński zaprosił bowiem wicepremierów Leppera i Giertycha na kolację wiedząc, że rano dojdzie do gigantycznego zamachu na konstytucyjnego ministra.Kaczyński miał już wówczas nadzieję, że przejmie Samoobronę R.P i jej posłów i będzie mógł zrealizować plany destrukcji Polski, które dopiero teraz, po wielu latach oczekiwań realizuje.

Do tego tematu wrócę gdy przyjdzie na to czas i jak już wiele razy zapowiadałem we właściwym czasie Andrzej Lepper przemówi zaa światów.

Udostępnij:
Komentarze
  • inny temat
    20.12.2016 22:11

    Kierowca pomimo pobicia i ran po nożu w momencie rozjeżdżania ludzi przez terrorystę jeszcze żył w kabinie. Zastrzelony został przez niemiecką Polizei w momencie szturmu. Powielcie tą informację gdzie się da. Dlatego Niemcy zwlekali z podaniem kierowcy a Pakistańczyka wypuścili.

    Odpowiedz
Dodaj komentarz