Kiedy łamał mi nadgarstki by mnie zgwałcić wykrzykiwał do mnie że mnie, że jak komuś o tym powiem to moje życie legnie w gruzach.Mężczyzna mojego życia odszedł, dziś nie mam na leczenie moich chorych dzieci.

Pani Basia (imię zmienione)  jest osobą szalenie odważną i postanowiła podzielić się z nami niewypowiedzianym dramatem jaki ją spotkał.
Została brutalnie zgwałcona przez byłego Prezesa Sądu Rejonowego w Zwoleniu Cezarego Klonowskiego.
Już w 2011 roku Prokuratura Rejonowa w Lublinie uzyskała zgodę na pociągnięcie „sędziego” do odpowiedzialności karnej ale Sąd Rejonowy II Wydział Karny w Ostrowcu Świętokrzyskim przed którym toczy się proces do dziś nie wydał wyroku w tej sprawie.
Oskarżony zboczeniec za zgodą Ziobry nadal pobiera 70% wynagrodzenia za pracę, której nie świadczy.
Nikt z nas nie otrzymywałby kilku tysięcy złotych pozostając oskarżony o gwałt ze szczególnym okrucieństwem.

To nie koniec dramatu Pani Basi albowiem od wielu lat prześladowana jest różnymi wezwaniami przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, którzy usilnie szukają na nią haka.

Przed pięcioma laty, w momencie popełnienia przestępstwa, Cezary Klonowski był prezesem Sądu Rejonowego w Zwoleniu. Według poszkodowanej kobiety prezes siłą zaciągnął ją do samochodu, wywiózł za miasto i zgwałcił. Wcześniej miał ją wielokrotnie molestować w budynku sądu.
Prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie zakończyło się po ponad roku, z powodu kłopotów związanych z pozbawieniem sędziego immunitetu. W akcie oskarżenia znalazło się sześć zarzutów o przestępstwa na tle seksualnym, do których miało dojść w okresie od 4 stycznia 2011 roku do 10 lutego 2011 roku.
Problemy z rozpoczęciem procesu miał również Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Głównymi przeszkodami były przedstawiane przez oskarżonego zwolnienia lekarskie, a także przyczyny losowe.
Zwyrodnialec został zawieszony w pełnieniu obowiązków, ale wciąż pobiera 70 procent wynagrodzenia. Pozostanie tak do ogłoszenia prawomocnego wyroku.

Dlaczego przyczepiłem się do Zbigniewa Ziobro?

Dlatego, że każdy Minister Sprawiedliwości decyduje o podtrzymaniu decyzji swojego poprzednika w trybie administracyjnym.

Reszta za kilka dni...

bez-nazwy-kopia

20161114_182600

 

 

Udostępnij:
Komentarze
 • Adi
  03.12.2016 19:06

  Brawo, to co za prawo? Szkoda słow na to, lecz bulwers jest wskazany z tego powodu. Tzw. rączka rączkę myje.

  Odpowiedz
 • ANDE
  06.12.2016 14:34

  Widze,ze czat zostal usuniety z tej strony wiec musze tutaj.Troche z innej beczki.Czytam te wasze komentarze na fujzbuku Zbyszka i obserwuje to wasze zachowanie.Powiem jedno.Jestescie banda hipokrytow,ktora do niczego sie nie nadaje.Myslicie,ze jestescie dobrzy bo wysylacie centy na fundacje Zbyszka a z drugiej strony obrazacie jeden drugiego.Nie potraficie nic sami zrobic,nie macie odwagi ruszyc dupy z przed monitora tylko czekacie az Zbyszek zmieni cos dla was.Zaklamane spoleczenstwo.Nie pozdrawiam.

  Odpowiedz
Dodaj komentarz