Najgorszy jest brak nadziei, kiedy już wiemy że żadne pieniądze ani znajomości nie cofną czasu i nie zwrócą życia. Człowiek zmienia wówczas swoje podejście do życia i jego pojmowanie. Generalnie życie jest autentyczną chwilą i tylko od nas zależy jak będzie nam smakowało. Moje życie bardzo kocham ale chętnie i bez chwili namysłu oddałbym je gdybym wiedział że moja Polska stanie się Polską dobrą i sprawiedliwą dla każdego mego Rodaka.

By potrafić kochać Człowieka trzeba samemu być Człowiekiem i trudno jest nim nazwać te sejmowe gówna toczące gnojową kulkę od 26 lat. Polityczne zwyrole zakochani są tylko w sobie i mamonie o ile tą można nazwać parszywe 12.000 zł i drugie tyle na biuro no i do tego jeszcze pożyczki sejmowe bez sprawdzania BIK-u. Takie zachłanne łajno wyniszcza naszą ojczyznę od 26 lat. To właśnie śmierdzące sejmowe szambo zniszczyło służbę zdrowia i jakość opieki medycznej, która nie mnie pierwszego i nie ostatniego pozbawiła nadziei o której piszę na początku tego posta.


Zastanawiam się tylko w swoim dramacie i próbuje odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego w Polsce jest tak mało ludzi, którzy mieliby odwagę coś w tym narodowym szambie zrobić dla zwykłego człowieka. Zastanawiam się jak takie zera jak PiS, PO, PSL, SLD, palipłociarnia czy to petru produkują wciąż ten motłoch, który na nich głosuje. Jak to wreszcie możliwe że to strasznie cuchnące wyniszczeniem człowieka sejmowe gówno ma się w tym kraju wciąż tak dobrze.


Czy Polak naprawdę jest takim idiotą, którego można kupić za 500 złotych?

Udostępnij:
Dodaj komentarz