Ile zapłacił PiS za rozbój na mieszkańcach Dobrzenia Wielkiego (Gmina obok Opola) przyłączając Gminę z elektrownią i wpływy z podatków do Miasta Opole rządzonego przez kolesia z boiska Patryka Jakiego (zastępca Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro) Arkadiusza Wiśniewskiego?

JEDYNE OSIEM TYSIĘCY ZŁOTYCH TYLE BOWIEM JAKI WPŁACIŁ NA SWOJEGO KOLESIA PODCZAS MINIONEJ KAMPANII.

Kampania komitetu wyborczego prezydenta Opola kosztowała w sumie ponad 98 tysięcy złotych. Sama kampania Wiśniewskiego kosztowała 59,7 tys. zł, a radnych 38,3 tys. zł. Wiśniewski na swoją kampanię przeznaczył 6 tysięcy, zaś Jaki oficjalnie wpłacił 8 tysięcy. Warto wspomnieć, że Małgorzata Wilkos i Marcin Rol czyli ówcześni pracownicy biura poselskiego również pieniążki dali - niewiele ponad 9 tysięcy. Ale podobno te 9 tysięcy złotych poszły jedynie na ich własne kampanie. Rol obecnie jest wiceprezydentem.

Rozmawiałem z ludźmi, to nie tylko chodzi o pieniądze, ale o poparcie. Wiśniewski dostał poparcie Jakiego, a Jaki bardzo wiele może, co zresztą udowodnił ostatnio, dając premier Beacie do podpisu powiększenie Opola. Co ciekawe, zrobił to 19 lipca około godziny 18, kiedy to w Warszawie przebywali wójtowie, aby ramach komisji terytorialnej wyrobić zdanie na temat aneksji Opola. Bo głosować mieli na zmianami granic 20 lipca. A tu niespodzianka.

Jeśli chodzi o Kowalskiego Janusza to poza wielką przyjaźnią z Jakim i Wiśniewskim.
Jaki -Patryczku drążę i zapewniam, że coś znajdę.

Udostępnij:
Dodaj komentarz