Pierwszy raz umarłem w dniu moich 28 urodzin 17.10.2002 roku, drugi 26.11.2006 r.,a trzeci 13.07.2007 i choć umarłem już trzy razy wciąż za karę muszę żyć cały martwy.Do komory gazowej zamykano mnie już kilka razy i zamykały się za mną drzwi celi śmierci,a za nimi nie stali esesmani tylko politycy,prokuratorzy i bezkarni sędziowie.

Pierwsze zdanie tego tekstu pewnie Was zaskakuje albo sprawia wrażenie, że Stonoga zwariował.

Z całą pewnością wielu z Was już dawno zwariowałoby albo w swej niemocy targnęło się na własne życie.

Sto osiemnaście uniewinnień to nic w porównaniu z niezasłużonym i trwającym 3 i pół roku więzieniem w celi z recydywistami, zabójcami, sprawcami napadów rabunkowych z użyciem broni czy członkami mafii.

Sto osiemnaście uniewinnień to nic w porównaniu z setkami terminów rozpraw z wolnej stopy przez 14 lat.

To wszystko o czym wyżej napisałem jest niczym w zestawieniu z odebranym życiem, godnością i rodziną.

To wszystko o czym piszę wyżej jest niczym w porównaniu z odebraniem Ci prawa do stworzenia rodziny jakiej pragnąłeś,a jakiej już nigdy nie stworzysz bo siedziałeś w więzieniu i za stary jesteś na poczęcie upragnionej gromadki.

To tak tytułem wstępu do mojego Auschwitz XXI w.

Mój Adof Hitler jest kobietą i nazywa się Maria Rozenbengier, a po mężu znanym warszawskim adwokacie Turek.Kiedyś orzekała w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy obecnie orzeka w Sądzie Okręgowym w Warszawie.Maria Rozenbengier Turek skazała mnie na 3,5 roku więzienia za niespłacony w terminie debet na karcie kredytowej w kwocie 19.900 zł.W wyroku zastosowała obostrzenie dla recydywisty mimo,że nigdy wcześniej karany nie byłem.Wyrok wprowadzono do wykonania późną jesienią 2005 roku kiedy inne sprawy w których pozbawiono mnie wolności zaczęły topnieć jak lód na słońcu.

Wprowadzenie tego wyroku do wykonania było deską ratunkową ekipy Millera i Buzka chcącej doprowadzić do odebrania mojej wiarygodności, a co w konsekwencji ochraniało interesy i bezpieczeństwo prawne wielu najważniejszych polskich polityków z lewa i prawa, funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwości w tym katowickich prokuratorów i sędziów mających nielegalne powiązania i otrzymujących gigantyczne zaliczki z konsorcjum finansowo-inwestycyjnego Colloseum pod zarządem Józefa Jędrucha-wybrańca WSI do zrealizowania ogromnego skoku na kasę Skarbu Państwa w wysokości 350.000.000 zł (trzysta pięćdziesiąt milionów złotych)

Ale to wszystko już znacie z filmu sejmowe więzienie.

Wracamy do Hitlera czyli Marii Rozenbengier Turek orzekającej do dziś w warszawskim sądzie okręgowym.Po wielu latach, bo dopiero w roku 2010 uprawomocnił się wyrok uniewinniający mnie od tamtej sprawy.Poprzedzały go nieprawdopodobne dla zawodowego prawnika okoliczności-tj wyczerpanie drogi instancyjnej,d0

d1

d2

odrzucenie kasacji mego obrońcy przez Sąd Najwyższy,wykonanie niemal całego wyroku,

d21

wniesienie kasacji Prokuratora Generalnego,k1

k2

uchylenie wyroku przez Sąd Najwyższy,

sn1

brak ze strony Sądu Najwyższego przesłania nakazu zwolnienia mnie z więzienia przez kolejne 4 miesiące,zw1

zw2

ponowne postępowanie instancyjne i wreszcie prawomocny wyrok uniewinniający.

ou 1

ou2

Po drodze nie stało się nic wielkiego....nie narodziło się moje upragnione dziecko-córka, mamę zamordowano przeprowadzając przeszukanie osobiste w więzieniu w konsekwencji którego zmarła i nic takiego, że prawie na schodach szpitala w Ozimku, który ja rozbudowywałem razem z moim wielkim Przyjacielem Śp Ks.Prałatem Gerardem Kałużą.

Gdy trumna z ciałem mojej zamordowanej przez Polskę i w jej imieniu działające Sądy i Prokuratury  Matki zjeżdżała do grobu przysięgłem sobie, że rozliczę w taki czy inny sposób swoich oprawców.

Zadziałałem niczym błyskawica i wciągu kilku miesięcy obezwładniłem działającego przeciwko mnie na zlecenie SLD szefa gangu wołomińskiego Jarosława Czeredysa pseudonim"długi" trafił na wiele lat za zgodą "wołominiaków" do pudła-ich też dawał na lewo-czyli pomawiał w zamian za bezkarną produkcję i handel amfetaminą w Wołominie na Bródnie, Gocławiu,Grochowie i Zoliborzu.

Kaczyński i Ziobro pojęcia nie mieli, że większość z ich wielkich spraw i sukcesów w ujęciu przestępców okradających państwo i przyjmujących łapówki jako funkcjonariusze publiczni w latach 2006-2008 było moją zasługą i moim planem śledztw od a do z.

A ja nic nie rozbiłem oprócz napawania się radością i słodkim smakiem zemsty.Słodszym od największych uniesień.

Na kim zasadnie mogłem się zemścić i pomścić śmierć mamy na tym się zemściłem perfekcyjnie, dokładnie by nikt niewinny nie płakał przeze mnie.

Nadszedł czas by zrobić coś dla siebie-coś co przyniesie bezpieczeństwo na przyszłość i tym bezpieczeństwem musiał być namacalny dowód na to, że przestałem się mścić i wyłączam się dożywotnio z gierek w burdelu przy wiejskiej, a konkretniej rzecz ujmując z gierek skurwysynów z Sejmu i Senatu R.P

Takim dowodem wyłączenia się był moment kiedy wszyscy zaczęli mówić, że stałem się prymitywnym handlarzem samochodów, że prowadzę komisy, salony samochodowe itd.

Wiosną 2012 roku dokonano ataku na firmę, którą zarządzałem i dzień po dniu w kolejnych przypadkach odmawiano zwrotu należnego nam podatku VAT w kwotach wielomilionowych.

Od razu wiedziałem, że to nie przypadek, że nierozliczeni jeszcze starzy wrogowie i oprawcy zaczęli się bać mnie na nowo, a to za sprawą ogromnych pieniędzy jakie zarobiłem.

Trzeba było szybko podjąć atak obronny i było nim wywieszenie banerów na moich salonach "Wypierdolił nas urząd Skarbowy Warszawa Targówek" oraz obklejenie drogich sportowych samochodów napisami Pierydolę Fisksa i Złodziei z Wiejskiej.

Rozpocząłem głęboko przemyślany na skutek zaatakowania mnie plan zemsty na pozostałych niedobitkach z minionych lat.

Kiedy wiosną 2015 r., zaproponowano mi poparcie Andrzeja Dudy w zamian za ułaskawienie i zatarcie moich 16 skazań za znieważanie różnych chujków państwowych i później gdy wszedłem w deal polegający na ujawnieniu akt afery podsłuchowej cieszyłem się jak dziecko.Część bowiem "mocarzy" z PO kiedyś zasiadała w rządzie Jerzego Buzka  w tym rządzie, który jako pierwszy zaatakował mnie finansowo oszukując na kilka milionów przy okazji realizacji kampanii reklamowej "Żeby Kochać Trzeba Żyć" dla PZU Życie.

Skakałem też z radości z innego powodu, a była nim krew wielu ludzi pozostawiona w smoleńskim błocie 10.04.2010 roku, którą poniewierano razem z Pamięcią o 96-ciu Ofiarach tragicznego lotu.

W nagrodę otrzymałem zmianę jednego ze 118 wyroków z uniewinnienia na skazanie za niby jakiegoś Lexusa którego reprezentowana przeze mnie spółka miała sobie przywłaszczyć od Anny Szereszewskiej, której ojciec-jak się okazało podczas procesu karnego-stojący za zawiadomieniem policji o kradzieży auta z garażu (co okazało się być nieprawdą) był znanym i bezwzględnie torturującym swoje ofiary podczas przesłuchań SB-kiem z departamentu IV.

Mam pójść do więzienia ale nie pójdę, bo wielokrotnie prezentowałem pogląd, że moje wiezienie jest możliwe po moim trupie.

Krzyczę jeszcze (jeden z ostatnich razy) i żądam sprawiedliwości licząc, że może ktoś wreszcie się otrząśnie i mi ją odda.

Moje Auschwitz XXI wieku trwa nadal.Stoję i patrzę na Polskę-swojego Josefa Mengele patrzę całe swoje dorosłe życie-co zrobi tym razem z kciukiem w górę czy w dół go skieruje.

Żydzi mieli łatwiej cały strach po rozładunku trwał do dwóch godzin dla dzieci, starców i chorych.Inni cierpieli kilka lat.

Mój Esesman-polska administracja państwowa morduje mnie kilkanaście już lat.Zakopuje żywcem i patrzy jak umieram, a przyglądają się temu niby Polacy-Dziennikarze.Przyglądają się jak kiedyś śmierci Żydów i nikt nic nie mówi...bo mordują podczłowieka, który wyrzekł się człowieczeństwa chcąc praworządności.

Maria Rozenbengier Turek-Sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie.

Zapamiętajcie to nazwisko-jeszcze kiedyś będzie o nim głośno.

Udostępnij:
Komentarze
 • Marcin Przystajń
  09.06.2016 04:55

  Życzę Panu z całego serca aby ta gehenna wkońcu się zakończyła i sprawiedliwości stanie się zadość

  Odpowiedz
 • xxx
  09.06.2016 09:49

  Czekam z niecierpliwością na dalsze ruchy!

  Odpowiedz
 • Pit
  09.06.2016 10:05

  Panie Zbyszku niech się Pan trzyma i walczy o swoje.

  Odpowiedz
 • Johny
  09.06.2016 12:30

  Zbychu.... chylę czoła od dawna przed Tobą ! Cos o tym wiem ! Trzymaj sie - słońce musi kiedyś zaświecić ! Wiara czyni cuda !

  Odpowiedz
 • Izabela
  10.06.2016 14:37

  Panie Zbyszku! Jest pan cudownym człowiekiem, serce sie kraja jak czytałam artykuł i oglądałam film. Wierzę w KARMę i wiem, że to kiedyś się odwróci jak nie teraz to na pewno tam, na drugim świecie. Najważniejsze że ma Pan kochającą rodzinę, przykro mi z powodu mamy, ale to się zemści na tych ludziach. Mam nadzieję, że wszystkie Pana założenia się spełnią, taka osoba jak Pan zdarza się raz na milion jak nie więcej. Pomimo wiatru w oczy pomaga Pan innym ludziom i oddaje swoje ciężko zarobione pieniądze potrzebującym, którzy nie otrzymali pomocy od naszego państwa.. Jestem studentką utrzymującą sie ze stypendium socjalnego i pomocy rodziców, ale jak tylko mogę wysyłam drobne kwoty na pomoc dla Pana fundacji.
  Proszę pamiętać JEST PAN CUDOWNYM CZŁOWIEKIEM! Wierze, że nastanie taki dzień, że będzie Pan mógł spokojnie spać i zająć sie rodziną. :)

  Odpowiedz
 • Janusz Pijanka
  10.06.2016 16:04

  Nie raz zatrzymywano mnoie w aresztach!Spedzilem w nich 2,( roku!!
  Do dzis nikt nie szuka Mojego Forda Transita o nr. rej: 5980 JZK 75 za ktory sprzedano mi na licytacji gospodarstwo Rolne we wsi Klonowa w pow. Sieradzkim!
  Bylem bity,kopany,polewany moczem przez sluzbe wiezienna w aresztach Lodz ul.Smutna, Szczecin ul.Kaszubska Miedzyrzec a i Sieradz

  Odpowiedz
 • Jadzia
  14.06.2016 16:58

  Zbychu ale dałeś ordynarnego czadu na YT. Nie dziwię się. Ja byłam jeszcze gorsza od Ciebie kiedy mnie o wiele rzeczy posądzano i zrobiono ze mnie ostatnią dziwkę. Wtedy nie było internetu i YT ale bluźniłam ich tak ostro i głośno (po pijaku jak Ty), że skurwiele w końcu musieli ustąpić. Wetknęli pajacowi MB w klapę i tu mnie oszukali...... Ale to nic.... Teraz bez moich przekleństw będą odsunięci od żłobu.
  Zbychu będą z Ciebie próbowali zrobić wariata. Poddaj się temu tak jak ja. Zrobiłam ich w później w konia bo skończyłam studia prawnicze na UW z najwyższym wynikiem. Teraz mogą mnie cmoknąć w starą śmierdzącą dupę. Ty im też będziesz mógł wystawić do całowania. :)

  Odpowiedz
 • Daniel
  08.08.2016 08:55

  Podziwiam wytrwałości. Sam postawiłem już dawno krzyżyk na tym kraju nic nigdy ten kraj mi w niczym nie pomógł. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • Zenon
  20.03.2017 09:31

  Te postkomunistyczne świnie powinno się spalić w piecu a ta meda z sądu powinna kwas na pysk dostać. Żeby scierwo do końca życia cierpiało

  Jesteśmy zawsze z tobą Zbyszku

  Odpowiedz
 • olo 54
  20.03.2017 11:04

  Pan potrzebuje adwokata z zachodu , Panu sie nalezy odszkodowanie i renta,szukaj Pan tlumacza.......innej rady NIEMA.

  Odpowiedz
 • Robert
  20.03.2017 11:18

  BRAWO ZBYSZEK BRAWO ZBYSZEK!

  Odpowiedz
 • Artur
  20.03.2017 13:54

  Panie Zbyszku trzymamy kciuki, jeśli wszystko co pan umieszcza na tym blogu jest prawdą oznacza to że jest Pan osobą wspaniałą i z całego serca trzymam kciuki.
  Jeśli kiedykolwiek doszłoby do pańskiego zatrzymania i dalej osadzenia wierzę że uda się zorganizować wielotysięczny tłum sprzeciwu oraz w konsekwencji Pana ułaskawienie czy wypuszczenie. Wielkie pozdrowienia dla Pana Zbyszka Stonogi

  Odpowiedz
 • polak
  21.03.2017 07:51

  Uszanowanie dla wielmożnego pana Stonogi. Tylko zdrowia wielki panie, przywódco nasz !

  Odpowiedz
 • Sebastian
  23.03.2017 21:25

  Mnie zastanawia co kieruje tymi ludzmi, kazdego z osobna diabel wykupi za ich grzechy!

  Odpowiedz
 • Mariusz
  23.03.2017 22:40

  Będę rzygał...

  Odpowiedz
 • Jacek
  29.03.2017 23:55

  Zbyszek - trzymam kciuki, jestem z Tobą i pozdrawiam

  Odpowiedz
 • xxx
  11.04.2017 21:05

  moje wpisy sa usuwane

  Odpowiedz
Dodaj komentarz