Wybudowany na potrzeby kampanii prezydenckiej obraz Andrzeja Dudy sypie się za sprawą odważnej publikacji Gazety Wyborczej.
Wszyscy doskonale wiecie, że nie pałam miłością do Michnika ale trzeba było mieć jaja, żeby naruszyć PiS-owską świętość prezydenta.

Myślę jednak, że nikt dotąd tak nie wzgardził publicznie prezydentem jak karakan w rocznicę katastrofy smoleńskiej.
Większość tzw. dziennikarzy pozostaje oburzona publikacją GW ale nikt dotąd nie oburzył się i nie podjął tematu stalinowskiego potraktowania mnie przez wymiar sprawiedliwości, 118 krotnego oskarżenia i uniewinnienia.

Poparcie Prezydenta Dudy w wyborach prezydenckich i opublikowanie linków do akt afery podsłuchowej odbyło się wspólnie i w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim, którego reprezentowali Adam Kwiatkowski (sprawa ułaskawienia) oraz Jacek Kurski (sprawa akt afery podsłuchowej)

Nikogo nie wzruszyła moja przeszłość, lata nielegalnego więzienia i zamordowanie matki podobnie zresztą jak i zmiana wyroku ws Lexusa z uniewinnienia na skazanie bez nowego postępowania dowodowego.
Pokazywanie Stonogi w kajdankach, prowadzonego do platformowej na ów czas prokuratury było domeną tych przyzwoitych dziennikarzy, którzy nazywają publikację GW szambem Stonogi i pochodnych.

Skoro znowu ktoś mnie zaczepia i wkurwia opublikuję dziś dokładną wersję wywiadu z Dominiką Dudą i wreszcie Polska usłyszy od niej samej co myśli o swojej rodzinie i bracie prezydencie i dlaczego postanowiła zaprotestować w taki a nie inny sposób.

Dowiecie się również dlaczego i kto ją szantażował.

Foto: TVN

Udostępnij:
Komentarze
  • von Butz
    18.04.2016 08:53

    A co on inż. dyr. Karwowski będzie podawał ręke robolowi Maliniakowi, albo stawał na jego powitanie

    Odpowiedz
Dodaj komentarz