Witam panie Zbyszku.
Na wstępie pragnę pana bardzo, ale to bardzo przeprosić, ponieważ od 2 tygodni działałem na pańską szkodę, niestety dałem się zmanipulować, nad czym bardzo ubolewam.
Piszę dokładnie o 'hejtowaniu' pana w Internecie. Byłem pańskim zwolennikiem, i pokładałem w panu nadzieję od 2 lat, aktywnie udzielałem się na pana profilu na facebooku. ...
Dokładnie 2 tygodnie temu, odezwał się do mnie człowiek którego danych nie chcę ujawniać. Był to mój dość dobry znajomy, który poprosił o spotkanie ze mną. W trakcie spotkania doszło do tego, że ten człowiek posłużył się jakimiś podrobionymi dowodami(dokładnie tymi samymi, które publikuje profil Stonoga cała prawda), w które niestety uwierzyłem. Całe spotkanie przebiegało w dość dziwnej atmosferze, ponieważ dałem się przekonać do tego, że Pan jest złym człowiekiem na podstawie podrobbionych dowodów, i oszczerstw, nad czym ubolewam. Dostałem od tego człowieka propozycję 'pracy'. Otóż chodziło o to, aby zakładać profile na facebooku, i pisać komentarze pod pańskimi postami. Dostawałem za to 300zł tygodniowo, zawsze przelewami ekspresowymi 'bluecash', bezpośrednio na moje konto. Niestety byłem omamiony, i zmanipulowany, robiłem to w afekcie ponieważ uwierzyłem w jakieś podstawione dokumenty, straciłem wiarę w Pana dobre serce. Po tym co Pan dzisiaj opublikował(rachunki, filmiki z konta bankowego), pragnę zwrócić panu szacunek, wyraźić ubolewanie, oraz bardzo pana przeprosić za to, że dałem się omamić, sam nie wiem komu na dobrą sprawę, nie wiem, kto przelewał mi pieniądze, ponieważ przelewy zawsze były z firmy bluemedia, zajmującej się przelewami ekspresowymi. Nie chcę też zdradzać danych osoby, która mi to zaproponowała, ponieważ jak pisałem wcześniej, jest to mój znajomy, a raczej już były znajomy, który według mnie jest bardzo podejrzany, i na dobrą sprawę nie wiem jak dałem mu się tak łatwo omamić. Wiem, że takich osób jaką byłem ja, jest dużo więcej, komuś wyraźnie zależy na tym, żeby pana zdyskredytować, oczernić i nie wiem co jeszcze, skoro płacą za to zmanipulowanym osobom. Po tym jak przejrzałem na oczy jest mi bardzo głupio. Przepraszam panie Zbyszku. Jest pan wspaniałym człowiekiem, i już nigdy nie dam się omamić w stosunku do pana. Jedyne co mi pozostało, to przeprosić, i prosić Pana o przebaczenie, ponieważ każdy człowiek może zbłądzić na swojej drodze.

Z wyrazami szacunku

 

Udostępnij:
Dodaj komentarz